Mėnulio akmuo

45.00

Baltos spalvos mėnulio akmuo, su mėlynu žėrėjimu, turi skaidrių vietų.

Tai mineralas, priklausantis lauko špatų grupei.

Mėnulio akmens randama bespalvės, baltos, pilkos, rusvos, spindinčios melsvos, pilkai melsvos, pieniškai blyškios šviesos. Gali būti su katės akies atspindžio efektu.

Mėnulio akmens funkcija – atstovauti moteriškajai in energijai. Mėnulio akmuo kalba apie emocijas, kur aprėpia daug funkcijų: emocijų išlyginimas, moteriškosios (in) individualybės  dalies atskleidimas ir intuicijos klodų atvėrimas. Tai akmuo, skirtas dvasios ramybės ir taikai, savo moteriškosios pusės pažinimui ir atskleidimui.

Savo emocijų nekontroliuojanti, problemų priežastis kituose ir situacijose, bet ne savyje matanti moteris, mėgstanti gailėtis savęs, kaip ir siekdama sukelti kitų gailestį ir dėmesį, moterims, kurioms sunku išreikšti savo moteriškumą  – šį akmenį turėtų nešioti ant dešinės rankos apyrankėje.

Emocijoms: neigiamų emocijų neutralizavimas, emocinis atsipalaidavimas, emocinio streso įveikimas.

Kas gali nešioti mėnulio akmenį?

  • visos moterys ir merginos;
  • moterims, kurioms sunku būti šiltomis, natūraliomis, nuoširdžiomis;
  • moterys, kurių moteriškų hormonų veikla pažeista: negali pastoti, jų sutrikimas po gimdymo, operacijos, ligos ar klimakterinio periodo metu;
  • kas serga lunatizmu;
  • kuriems sunku kontroliuoti savo emocijų protrūkius, todėl juos supa chaosas, reikia nešioti dešinėje pusėje.

Derinamas su:

  • labradoritu – periodiškai „lopo“ aurą ir padeda neįlįsti į iliuzijas. Skatina sveikus ieškojimus, kantrybę ir poreikį lipti iš chaoso.
  • saulės akmeniu – šis derinys tinka žmonėms, žinantiems, ką daro. Tai idealios savirealizacijos derinys, kuriame dera ir intuicija, ir vedimas, ir jų inicijuotas veiksmas;
  • lazutitu – itin emocingiems arba tiems, kas savo emocijas užgniaužia bijodami likti nesuprasti, atrodyti silpni ir pan. Šis derinys padeda dirbti su sapnais ir ženklais.

Apyrankės akmenėlių diametras 10 mm., pakabučiai iš nerūdijančio plieno ir kalnų krištolo.

Šaltinis: Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmens karalystę“.

Liko 2

NURODYKITE APIMTĮ (cm). *

MATUOKITE PRIE PAT ODOS.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.